Mafomo Cup 24.1.2004

Mafomo Cup putoval do Náchoda

Dobruška – Suverénním vítězem halového turnaje fotbalových přípravek (ročník 1994) Mafomo Cup, který v opočenské hale SOU uspořádal fotbalový oddíl TJ Dobruška, se stalo mužstvo FK Náchod-Deštné A. Náchodští v konkurenci sedmi týmů nasbírali patnáct bodů. Na druhém místě se umístil pořadatelský celek a třetí skončil FK Česká Třebová.

Nejlepší hráčem turnaje byl vyhlášen Daniel Káva z náchodské rezervy. Cenu pro nejlepšího střelce si odnesl Andreas Aulich z vítězného celku. Nastřílel osm gólů stejně jako Daniel Káva. O nejlepším kanonýrovi rozhodla až jedenáctá série dodatečného penaltové rozstřelu. Mezi třemi tyčemi se pořadatelům nejvíce líbily výkony brankáře MFK Nové Město nad Metují Lukáše Zímy.

Výsledky TJ Dobruška

- Nové Město 4:0 (branky: Pfeifer 2,Sosna, T. Pultar ),
- Česká Třebová 0:1,
- Náchod-Deštné A 3:1 (Zelinger, Sosna, Jelen),
- Náchod-Deštné B 2:2 (Oubrecht, Jelen),
- Slavia Hradec Králové 1:1 (Pfeifer),
- FK AS Pardubice 1:1 (Sosna).

Dobrušská sestava:

brankář Tomáš Krahulec, Tomáš Pultar, Lukáš Pultar, Václav Oubrecht, Erik Týfa, Daniel Pfeifer, Martin Sosna, Dominik Zelinger, Matěj Jelen, František Lokvenc, Dominik Hellinger.

Konečné pořadí Mafomo Cup:

bodůskóre
1.FK Náchod-Deštné A1522:6
2.TJ Dobruška911:6
3.FK Česká Třebová87:4
4.FKAS Pardubice89:10
5.FK Náchod-Deštné B813:16
6.MFK Nové Město nad Metují710:12
7.Slavia Hradec Králové23:15

Další turnaj stejného ročníku Marta Cup se v Opočně uskuteční v sobotu 7. února. Pořadatelům do konečného počtu mužstev ještě chybí tři. Zájemci se mohou ozvat na e-mail: killar@post.cz nebo telefon 777768172 (p. Pago).

(six)

 
copyright © TJ Dobruška. All rights reserved
webdesign da-buben, powered by Foxo, s.r.o., programmed by midEurope consulting, s.r.o.