Hlušice - 4.1.2004

Dobrušští žáci nenašli přemožitele

Dobruška – Fotbalové mužstvo starších žáků TJ Dobruška uspělo na halovém turnaji Memoriál Václava Donáta v Hlušicích u Nového Bydžova. V konkurenci dvanácti týmů se probojovali až do finále, které skončilo nerozhodně 3:3. V penaltové rozstřelu měli více štěstí soupeři z Poděbrad.

Dobrušští na turnaji v normální hrací době nenašli přemožitele. Ze čtyřčlenné základní skupiny postoupili z prvního místa, když ztratili pouze dva body po remíze s Čáslaví (3:3). Ve čtvrtfinále si poradili s domácím celkem RMSK Cidlina (ročník 1990) 3:1. Na cestě do finále svěřence trenéra Milana Mikušíka nezastavil v semifinále ani Sokol Pěčice (2:1). Nejlepší brankářem turnaje byl vyhlášen dobrušský Jan Jirák. Ceny pro nejlepšího hráče a střelce si odnesl Jan Šmidrkal z RMSK Cidlina, autor sedmi branek.

Sestava Dobrušky: brankář Jirák, hráči v poli: Mikušík, P. Effenberk, J. Slánský, Zákravský, Hubáček, Šotola, R. Danč, Cvejn, V. Malý.

Výsledky

Základní skupina:

Dobruška - Čáslav 3:3 (branky: Zákravský, Cvejn, Šotola),
Dobruška - Sokol Žiželice 4:0 (Cvejn, Slánský, Zákravský, Hubáček),
Dobruška - Sokol Pěčice 1:0 (Cvejn).

Čtvrtfinále:

Dobruška - RMSK Cidlina 1990 3:1 (Zákravský 2, Mikušík)

Semifinále:

Dobruška – Sokol Pěčice 2:1 (Cvejn, Mikušík)
Poděbrady – Vrchlabí 5:1

Finále:

Dobruška – Poděbrady 3:3 pen. 1:3 (Cvejn, Effenberk, Zákravský)

Ostatní výsledky

Utkání o 11. místo: Čechie Hlušice – Nová Paka 0:0 pen. 2:0, o 9. místo: Polaban Nymburk – Sokol Žeželice 3:2, o 7. místo: Ženit Čáslav – Jiskra Hořice 5:1, o 5. místo: RMSK Cidlina 90 – FK Rožďálovice 2:1, o 3. místo: Pěčice – Vrchlabí 3:2

(six)

 
copyright © TJ Dobruška. All rights reserved
webdesign da-buben, powered by Foxo, s.r.o., programmed by midEurope consulting, s.r.o.