Rampušák cup 2004

Dobrušským překazili obhajobu „klokani“

Dobruška – Ve finále druhého ročníku turnaje fotbalových přípravek RAMPUŠÁK CUP mužstvo Bohemians Praha porazilo domácí celek TJ Dobruška 4:1 a získalo putovní pohár. Bronzové medaile získali fotbalisté FK Náchod-Deštné, kteří v souboji o třetí místo nedali šanci Slovanu Havlíčkův Brod (5:0). Další zástupce okresu MFK Rychnov nad Kněžnou obsadil v konkurenci 16 mužstev dvanáctou příčku.

Nejdramatičtější podívanou nabídlo semifinálové střetnutí mezi Dobruškou a Náchodem. Poté, co v normální hrací době skončilo nerozhodně (1:1), musel o finalistovi rozhodnout penaltový rozstřel. Dramatický souboj rozhodla až osmá série, v níž uspěl dobrušský střelec Tomáš Pultar, zatímco exekutor z Náchoda Marek Langr podobné štěstí neměl.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen kapitán vítězného týmu Petr Nerad. Za nejlepšího brankáře turnaje pořadatelé označili Radka Jirsu z SK Hradec Králové. Ceny pro kanonýra turnaje převzal náchodský Matěj Káva, který v osmi zápasech nastřílel deset branek. Dovednostní soutěže ve slalomu na čas a přesnosti střelby vyhráli Daniel Dufek z A-týmu Bohemians a Petr Janošič z královéhradecké Olympie.

- FK AS Pardubice 7:1,
Nové Město n. Met. - FK AS Pardubice 3:3.

o 7. místo: AFK Chrudim - FK AS Pardubice 2:3;
o 5. místo: SK Hradec Králové - MFK Nové Město n. Met. 1:1, pen. 3:1.

Semifinále:

TJ Dobruška - FK Náchod-Děštné 1:1, pen. 5:4,
Bohemians A - Slovan H. Brod 4:0;

utkání o 3. místo: FK Náchod-Deštné - Slovan H. Brod 5:0; finále: Bohemians Praha A - TJ Dobruška 4:1.

fotky z akce

[ Vítěz ročníku - FC Bohemians ] - [ Diplom a pohár týmu Dobrušky ] - [ Předávání poháru vítězům ] - [ Všechny týmy na vyhlášení 1 ] - [ Všechny týmy na vyhlášení 2 ] - [ Následná zábava - skupina Pádlo Pardubice ] (sše)

webdesign da-buben, powered by Foxo, s.r.o., programmed by midEurope consulting, s.r.o.